Şimdi İletişime Geçiniz!

250 TL ve üzeri siparişlerinizde ÜCRETSİZ TESLİMAT

0342 502 50 00
Yeni

GLUTENSİZ FABRİKA YULAF & KARABUĞDAY GRANOLA 300 GRAM (CRANBERRY'Lİ)

GLUTENSİZ FABRİKA

GLUTENSİZ FABRİKA YULAF & KARABUĞDAY GRANOLA 300 GRAM (CRANBERRY'Lİ)

  • Fırsat Ürünü
  • YG-CB
57,90
-
57,33

- +
VAR

GLUTENSİZ FABRİKA, GLUTENSİZ KARABUĞDAY & YULAF GRANOLA CRANBERRY'Lİ (300 GRAM)

KARABUĞDAY & YULAF GRANOLA NEDİR?

Glutensiz Fabrika'nın en yeni serilerinden olan ve Türkiye'de var olan en büyük granola tesislerinden birisi ile üretimi yapılan Karabuğday & Yulaf Granola sizlerle. Müsli ve diğer kahvaltılık gevreklere alternatif olarak üretilen granola güne zinde ve güzel başlamak için en favori seçiminiz olmaya adaydır. Temiz içeriği, yüksek besin değeri ve mükemmel lezzetiyle karabuğday & yulaf granola glutensiz beslenmede size yeni bir alternatiftir. 

 

KARABUĞDAY & YULAF GRANOLA İÇERİĞİ

Glutensiz Fabrika, üretimini yaptığı her besinde temiz içerik, kaliteli hammadde ve mükemmel lezzet standartlarını yeni ürünü olan karabuğday & yulaf granolada da sürdürmeye devam ediyor. Sadece karabuğday, yulaf, hurma püresi, dut kurusu, elma suyu konsantresi, tarçın, cranberry ve zeytinyağı bulunan granola koruyucu ya da katkı maddesi içermiyor. Buna ek olarak bağlayıcı herhangi bir kimyasal bulunmuyor. Temiz ve sağlıklı üretim yapma yolunda emin adımlarla ilerleyen Glutensiz Fabrika her zamanki kalitesini yeni ürünü olan granolada da sürdürüyor.

 

KARABUĞDAY & YULAF GRANOLA FAYDALARI

Glutensiz Fabrika Granola faydalarına yakından göz atacak olursak öncelikle hiçbir katkı ve koruyucu madde içermediğini söyleyebiliriz. Diğer yandan Glutensiz Fabrika Granola ilave şeker ve aroma verici gibi sağlıksız maddelere de ihtiyaç duymuyor. Geliştirilme aşamasından üretimine kadar sürekli sağlıklı ve doğal bir besin olması amaçlandığı için çocuklarınıza da güvenle verebileceğiniz bir besin haline geliyor. Özellikle oldukça kısıtlı olan glutensiz besinler içerisinde Glutensiz Fabrika Granola hem kahvaltılık olarak hem de ara öğünlerinizde sizin için ideal oluyor.

Özellik Değer
Ürün Adı (YAKINDA) GLUTENSİZ FABRİKA KARABUĞDAY GRANOLA 300 GRAM (CRANBERRY'Lİ)

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.