Şimdi İletişime Geçiniz!

450 TL ve üzeri siparişlerinizde ÜCRETSİZ TESLİMAT

0342 502 50 00

Kalite Belgelerimiz

GLÜTENSİZ FABRİKA KALİTE BELGELERİ 

25 yıllık gıda tecrübesini glütensiz beslenme ürünler geliştirme alanına başarıyla aktaran Glütensiz Fabrika sadece müşterileri tarafından değil ayrıca yetkili kuruluşlarca da başarılı bir marka olduğunu ispatlamıştır. Bugün glütensiz ürünler geliştirebilmek için yeterli kapasitede olduğunu göstermek adına Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen TSE-FSSC22000,TSE-ISO-9000-1,TSE-ISO-10002-1 veTSE-ISO-22000-1 belgelerini almaya layık görülmüştür.  

Özellikle korona döneminde çalışmalarına hiç ara vermemek için Türkiye'de bir ilke imza atarak tamamen steril ortamda üretim yapan ilk glütensiz üretim yapan kuruluş olmuştur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hem çalışanlarının hem de siz değerli müşterilerinin sağlığını koruyabilmek adına gerekli olan bütün önlemleri alarak beslenme tarzınıza uygun olan glütensiz ürünler hazırlamaya devam ediyor.  

Yeni ürünler geliştirme, güncel ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunma ve her zaman üstün kalitesini sürdürme çabası sayesinde bugün glütensiz ürünler denilince akıllara gelen ilk marka oluyor. 

 

Her zaman müşterilerini memnun etme amacı güden ve sağlıklı yaşam yolunda sizlere elinden gelen katkıyı sunmayı misyon olarak benimseyen Glütensiz Fabrika gün geçtikçe yeni tatlar ve uygun fiyatlı glütensiz besinler ile sizlerin yanında olacaktır.

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.