Şimdi İletişime Geçiniz!

450 TL ve üzeri siparişlerinizde ÜCRETSİZ TESLİMAT

0342 502 50 00

Karabuğday Patlağı Nedir

 

Karabuğday patlağı geleneksel lezzetler arasında en çok dikkat çekenler arasında bulunuyor. Sağlıklı atıştırmalık ve glütensiz diyet gibi konulara ilgi duyan kimseler için tercih edilebilecek en iyi besinlerden birisi olarak biliniyor. Uzun yıllardır sektöründe öncü konumunda bulunan Glütensiz Fabrika da sizler için bu sağlıklı aparatifi en iyi şekilde hazırlayarak sofranıza sunuyor. Aşağıda da karabuğday patlağına ait akredite laborutuvardan çıkan sonuçları görünce ne kadar önemli bir besin olduğunu siz de anlayacaksınız.

 

 

 

Karabuğday Patlağı Besin İçeriği 

 

Protein oranı muadil ürünlere göre oludkça iyi olan bitkisel  bir protein kaynağıdır. Diyabet hastaları ve  şekersiz beslenenlere ideal olup bünyesinde şeker barındırmaz. İlave tuz, şeker vb. katkı malzemeleri içermez. Kompleks karbonhidrat oranı gayet iyi olup kaliteli karbonhidrat kaynağıdır. Yağ oranı oldukça makul düzeyde bulunan bu lezzetli aparatif ayrıca doymuş yağ oranı gibi katkı maddelerini bünyesinde bulundurmuyor.

 

Glüten içermediğine dair akredite laboratuvardan alınan analiz aşağıdaki gibidir;

 

 

Karabuğday Patlağı Üretimi 

 

Glüten içemeyip vegan beslenme tarzını benimseyen kimselere yönelik olan karabuğday patlağı sağlıklı atıştırmalık denilince tercih edilebilecek en iyi ürünlerdendir. Katkı maddesi içermeyip ilave tuz, şeker, yağ ve raf ömrünü uzatacak hiçbir kimyasal barındırmaması da bir diğer avantajıdır. Bu nedenle %100 karabuğday patlağı denilince akıllara ilk gelen ürün olma başarısı göstermiştir. Bu şekli alabilmesi için karabuğday kalıplarda patlatılıp kalıbın şeklini alıyor. Isı ile patlayabilen bir bitki türü olduğu için üretim aşamasında sağlığınızı olumsuz şekilde etkileyecek hiçbir işlemi barındırmıyor. 

 

KARABUĞDAY PATLAĞI

 

 

 

 

 

 

27 Mar 17:10
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.